Tanáraink

Magyar nyelv és irodalom:

  • Mester Kitti (Kisléta, Nyírpazony, Kállósemjén, Kemecse, Petneháza)
  • Orosz Gabriella (Piricse)
  • Tilistyákné Matyi Zsuzsanna (Nyírtét, Gávavencsellő, Vállaj, Tiszalök)
  • Bak Mariann (Nyíracsád, Őr)
  • Husztiné Povelcsák Ibolya (Piricse, Nyírgyulaj)
  • Dr. Tomcsikné Császári Viktória (Nyíregyháza)
  • Kasztovszky László (Fehérgyarmat)

Matematika:

  • Szabó Mariann (Kisléta, Vállaj, Őr, Kállósemjén)
  • Farkasné Szilágyi Zsuzsanna (Piricse, Nyírpazony, Nyíregyháza)
  • Vojnárovits Ágnes (Nyíregyháza, Tiszalök)
  • Morauszki László (Gávavencsellő, Kemecse, Petneháza, Őr)
  • Tóth Tamás (Nyíracsád)
  • Rákóczi Ferencné (Nyírgyulaj, Nyírtét, Gávavencsellő, Nyíregyháza-Kertváros)
  • Falcsikné Gacsályi Judit Angéla (Fehérgyarmat)

Történelem:

  • Ruba Rita (Nyíregyháza)
  • Ilyés Gábor (Piricse, Kállósemjén, Kisléta, Nyírpazony, Gávavencsellő, Nyírtét, Kemecse, Őr)
  • Kubik József (Piricse, Petneháza, Nyíregyháza, Nyíracsád)
  • Tilistyákné Matyi Zsuzsanna (Gávavencsellő)
  • Busák Éva (Nyírgyulaj, Vállaj, Tiszalök)
  • Péter-Tóth Gabriella (Fehérgyarmat)

Angol nyelv:

  • Becze Zsuzsanna (Kisléta, Kemecse, Nyírpazony, Nyírtét, Nyíregyháza, Tiszalök)
  • Nagy Péter Szabolcs (Piricse, Gávavencsellő, Nyíracsád)
  • Juhász Ferencné (Nyírgyulaj)
  • Paczáriné Bíró Bettina (Kállósemjén, Őr, Petneháza, Nyírtét)
  • Vidáné Vaszil Edit (Nyíregyháza)
  • Tóth Béláné (Fehérgyarmat)

Német nyelv:

  • Husztiné Povelcsák Ibolya (Nyírgyulaj)

Biológia:

  • Bak Irén (Piricse, Kisléta, Nyírgyulaj, Vállaj, Nyíregyháza, Őr, Tiszalök)
  • Lakatos Magdolna (Nyírpazony, Petneháza, Kemecse, Nyírtét, Gávavencsellő, Kállósemjén)
  • Veréb Csaba (Nyíracsád)
  • Széles Marianna Angéla (Fehérgyarmat)

Földrajz:

  • Dr. Bárány János (Nyírpazony, Kemecse, Kisléta, Nyíregyháza, Őr, Tiszalök)
  • Kubik József ( Kállósemjén, Nyíracsád)
  • Füzes Tamás (Piricse, Nyírgyulaj, Vállaj, Nyírtét, Petneháza, Gávavencsellő, Kállósemjén)
  • Péter-Tóth Gabriella (Fehérgyarmat)

Fizika:

  • Samu Tibor (Piricse, Nyírgyulaj, Kisléta, Vállaj, Nyírtét, Nyírpazony, Nyíregyháza)
  • Kiss Attila (Kemecse, Petneháza, Gávavencsellő, Kállósemjén, Őr, Nyíregyháza, Tiszalök)
  • Tóth Tamás (Nyíracsád)
  • Gajdosiné Koncz Zsuzsa (Fehérgyarmat)

Kémia:

  • Lakatos Magdolna (Piricse)

Informatika:

  • Hajdu Zsolt (Kisléta, Nyírpazony, Nyíregyháza, Nyírtét, Kállósemjén)
  • Morauszki László (Piricse, Nyírgyulaj, Vállaj, Petneháza, Kemecse, Őr, Tiszalök)
  • Bacskainé Zoltán Ildikó (Gávavencsellő)
  • Tóth Tamás (Nyíracsád)
  • Bohács Gergely (Fehérgyarmat)

Művészeti ismeretek:

  • Teremy Sándorné

Etika:

  • Cserlakiné Hagymássy Krisztina

Családi életre nevelés:

  • Hajdu Judit (Nyíregyháza)

B- kategóriás járművezetési elmélet:

  • Teremy Sándor (Nyírgyulaj, Kisléta, Petneháza, Nyírtét, Gávavencsellő, Kállósemjén, Őr Nyíracsád)